Skip links

Hastalar İçin

Bu bölümde günlük dil kullanılarak hazırlanmış bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Bu yazıların bir kısmı kulak, burun, boğaz uzmanlık alanı ile ilgili genel bilgilendirme yazıları, sık görülen hastalıklar ve bazı ameliyatlar hakkında bilgilendirme yazıları biçiminde sınıflandırılarak sunulmuştur.

Sitenin bu bölümünde Dr. Onur Çelik’in ikinci uzmanlık alanı olan odyoloji ile ilgili yazılar da sunulmuştur. Odyoloji biliminin kapsamı içinde olan işitme, konuşma ve denge bozuklukları hakkındaki yazılar bu kısımda bulunabilir.

Bu bölümde okunacak yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Okuyucunun bu yazılarda yer alan bilgilere dayanarak hastalıkları hakkında tanıya varmaları ve tedavi düzenlemeleri doğru olmaz.

Doktor ve tıp öğrencilerine yönelik yazılar sitenin ‘’DOKTORLAR İÇİN’’ olarak ayrılmış başka bir bölümündedir. Bu kısımdaki yazılar mesleği tıp olan okuyucu kitlesine yönelik olarak hazırlanmıştır; hastalara yardımcı olacak nitelikte değildirler.

Sitenin konukları web sitesinin diğer bölümlerinde Dr. Onur Çelik ve muayenehanesi hakkında bilgi edinebilirler. Muayenehaneye ulaşmak için gerekebilecek bilgiler iletişim sayfasında sunulmuştur.

Onur Çelik hastalarını Pazar günleri hariç her gün saat 13.30 ile 19.00 arasında muayenehanesinde kabul etmektedir. Muayene olmak isteyen hastaların 0.236 239 76 61 numaralı telefondan randevu almaları önerilir.

Hastalıklar

KBB hastalıkları hakkında bilgi edineceğiniz bölüm

Ayruıntılı Bilgi Al

Ameliyatlar

KBB ameliyatları hakkında bilgi edineceğiniz bölüm

Ayruıntılı Bilgi Al

Diğer Yazılar

KBB ile alakalı genel bilgilerin olduğu yazılardır

Ayruıntılı Bilgi Al